Бағалы емес металдардан жасалған коллекциялық монеталар
| Айналысқа шығарылған күні: | 26.08.2024 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 5000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 26.08.2024 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 5000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 09.07.2024 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 5000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 29.03.2024 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 5000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 27.12.2023 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 27.12.2023 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 30000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 13.12.2023 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 13.12.2023 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 13.12.2023 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 13.12.2023 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 06.12.2023 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 06.12.2023 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 50000 |