Бағалы емес металдардан жасалған коллекциялық монеталар
| Айналысқа шығарылған күні: | 25.12.2019 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 7000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 25.12.2019 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 7000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 25.12.2019 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 7000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 25.12.2019 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 7000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 27.11.2019 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 5000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 27.11.2019 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 20000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 18.11.2019 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 02.10.2019 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 5000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 02.10.2019 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 20000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 28.11.2018 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 28.11.2018 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 30000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 12.11.2018 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 3000 |