Бағалы емес металдардан жасалған коллекциялық монеталар
| Айналысқа шығарылған күні: | 06.12.2023 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 24.07.2023 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 03.02.2023 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 20000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 29.12.2022 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 29.12.2022 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 30000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 28.12.2022 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс/ нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 30000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 21.12.2022 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс/ нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 1000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 21.12.2022 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс/ нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 1000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 21.12.2022 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс/ нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 1000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 21.12.2022 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс/ нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 1000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 21.12.2022 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс/ нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 1000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 15.12.2022 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 20000 |