Бағалы емес металдардан жасалған коллекциялық монеталар
| Айналысқа шығарылған күні: | 12.11.2018 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 30000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 12.09.2018 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 30000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 13.12.2017 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 08.11.2017 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 11.10.2017 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 09.08.2017 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 20.12.2016 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 23.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 25.11.2016 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 18.11.2016 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 28.10.2016 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 16.09.2016 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 16.09.2016 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 100000 |