Бағалы емес металдардан жасалған коллекциялық монеталар
| Айналысқа шығарылған күні: | 28.08.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 23.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 14.08.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 07.08.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 07.08.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 07.08.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 07.08.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 07.08.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 23.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 07.08.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 23.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.06.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 31.03.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 19.12.2014 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 24.10.2014 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |