Бағалы емес металдардан жасалған коллекциялық монеталар
| Айналысқа шығарылған күні: | 19.04.2013 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 01.03.2013 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 02.11.2012 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 23.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 02.11.2012 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 23.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 02.11.2012 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 23.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 24.08.2012 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 28.04.2012 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 20.03.2012 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 300000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 07.01.2012 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 29.10.2011 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 23.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 18.10.2011 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 23.09.2011 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 23.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |