Бағалы емес металдардан жасалған коллекциялық монеталар
| Айналысқа шығарылған күні: | 21.12.2021 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 02.12.2021 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 02.12.2021 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 29.11.2021 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 29.11.2021 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 30000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 26.11.2021 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 26.11.2021 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 10000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 26.11.2021 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 29.09.2021 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirculated |
| Таралымы: | 15000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 27.08.2021 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.12.2020 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 15.00 г |
| Диаметрі: | 33.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof-like |
| Таралымы: | 7000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.12.2020 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Дайындау сапасы: | brilliant uncirulated |
| Таралымы: | 30000 |