Теңге
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.12.2025 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс / нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 3000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.12.2025 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс / нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 3000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.12.2025 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс / нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 3000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.12.2025 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс / нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 3000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.12.2025 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс / нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 3000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 14.08.2025 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс / нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 5000000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 05.05.2025 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | нибрасс / нейзильбер |
| Вес: | 7.50 г |
| Диаметрі: | 26.00 мм |
| Дайындау сапасы: | uncirculated |
| Таралымы: | 10000000 |
Қалыңдығы: 1,9 мм
Қырындағы жазуы: 16 ойықтар
| Айналысқа шығарылған күні: | 28.01.2020 |
| Номиналы: | 200 |
| Металдың құрамы: | нибрасс / нейзильбер |
| Вес: | 7.50 г |
| Диаметрі: | 26.00 мм |
| Айналысқа шығарылған күні: | 26.04.2019 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс / нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
Қалыңдығы: 1,6 мм
| Айналысқа шығарылған күні: | 26.04.2019 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 23.00 мм |
Қалыңдығы: 1,6 мм
| Айналысқа шығарылған күні: | 26.04.2019 |
| Номиналы: | 20 |
| Металдың құрамы: | никельмен гальваникалық қапталған көміртекті болат |
| Вес: | 2.90 г |
| Диаметрі: | 18.27 мм |
Қалыңдығы: 1,3 мм
| Айналысқа шығарылған күні: | 26.04.2019 |
| Номиналы: | 10 |
| Металдың құрамы: | жезбен гальваникалық қапталған көміртекті болат |
| Вес: | 2.81 г |
| Диаметрі: | 19.56 мм |