Теңге
Назар аударыңыздар: «1993 жылғы үлгідегі монеталарды ақша айналысынан шығару туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2001 жылғы 6 тамыздағы №300 қаулысына сәйкес бұл монеталар айналыстан алынды.
| Айналысқа шығарылған күні: | 21.10.1995 |
| Номиналы: | 5 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 4.71 г |
| Диаметрі: | 21.87 мм |
Назар аударыңыздар: «1993 жылғы үлгідегі монеталарды ақша айналысынан шығару туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2001 жылғы 6 тамыздағы №300 қаулысына сәйкес бұл монеталар айналыстан алынды.
| Айналысқа шығарылған күні: | 21.10.1995 |
| Номиналы: | 3 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 3.48 г |
| Диаметрі: | 19.56 мм |
Назар аударыңыздар: «1993 жылғы үлгідегі монеталарды ақша айналысынан шығару туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2001 жылғы 6 тамыздағы №300 қаулысына сәйкес бұл монеталар айналыстан алынды.
| Айналысқа шығарылған күні: | 21.10.1995 |
| Номиналы: | 1 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 2.26 г |
| Диаметрі: | 17.27 мм |