Қазақстанның әдет-ғұрыптары, ұлттық ойындары
| Айналысқа шығарылған күні: | 13.12.2023 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 15.12.2022 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 31.10 г |
| Диаметрі: | 38.61 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 15.12.2022 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 31.10 г |
| Диаметрі: | 38.61 мм |
| Дайындау сапасы: | black proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 21.12.2021 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 5000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 11.12.2020 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3500 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 27.12.2019 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 12.09.2018 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 2000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 13.12.2017 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 25.11.2016 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 11.12.2015 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 31.10 г |
| Диаметрі: | 38.61 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 24.10.2014 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 31.10 г |
| Диаметрі: | 38.61 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 19.04.2013 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 31.10 г |
| Диаметрі: | 38.61 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 4000 |