Қазақстанның қызыл кітабы
| Айналысқа шығарылған күні: | 23.07.2003 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.12.2002 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 29.12.2001 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.01.2001 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |