Оқиғалар
| Айналысқа шығарылған күні: | 07.08.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 07.08.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 30.06.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 31.03.2015 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 23.04.2010 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 14.12.2006 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 15.10.2005 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | нибрасс / нейзильбер |
| Вес: | 6.45 г |
| Диаметрі: | 24.50 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 15.07.2005 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 16.04.2005 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 01.09.2000 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 24.04.2000 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 15.12.1999 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |