Мерейтой мезгілдеріне арналған коллекциялық монеталар
| Айналысқа шығарылған күні: | 20.06.2018 |
| Номиналы: | 100 |
| Металдың құрамы: | мельхиор |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 30000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 01.12.2016 |
| Номиналы: | 5000 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 777.50 г |
| Диаметрі: | 100.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 100 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 01.12.2016 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 24.00 г |
| Диаметрі: | 37.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 3000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 13.11.2015 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 31.10 г |
| Диаметрі: | 38.61 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 1000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 22.08.2013 |
| Номиналы: | 100000 |
| Металдың құрамы: | Au 999 |
| Вес: | 2000.00 г |
| Диаметрі: | 100.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 60 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 22.08.2013 |
| Номиналы: | 5000 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 1000.00 г |
| Диаметрі: | 100.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 200 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 22.08.2013 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 31.10 г |
| Диаметрі: | 38.61 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 5000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 22.08.2013 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 100000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 01.11.2011 |
| Номиналы: | 50000 |
| Металдың құрамы: | Au 999 |
| Вес: | 1000.00 г |
| Диаметрі: | 100.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 100 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 01.11.2011 |
| Номиналы: | 5000 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 1000.00 г |
| Диаметрі: | 100.00 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 200 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 01.11.2011 |
| Номиналы: | 500 |
| Металдың құрамы: | Ag 925 |
| Вес: | 31.10 г |
| Диаметрі: | 38.61 мм |
| Дайындау сапасы: | proof |
| Таралымы: | 5000 |
| Айналысқа шығарылған күні: | 01.11.2011 |
| Номиналы: | 50 |
| Металдың құрамы: | нейзильбер |
| Вес: | 11.17 г |
| Диаметрі: | 31.00 мм |
| Таралымы: | 50000 |